जनवर्गीय संगठन

NCP Bagmati

आज २०७६ साउन ३१ गते अध्यक्षद्वय कमरेड केपी शर्मा ओली र कमरेड पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डको अध्यक्षतामा नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (नेकपा), केन्द्रीय सचिवालयको ३१औं बैठक सफतलाका साथ सम्पन्न भयो । आजको बैठकले सर्वसम्मतिका साथ निम्नानुसारको निर्णय गरेको छ ।

क्र.सं. सल्लाहकार जिल्ला फोन नं.
1 अमान सिंह तमाङ सिन्धुपाल्चोक
2 अर्जुन थापा काठमाडौ
3 अर्जुन प्रधान सिन्धुली
4 अर्जुन राना मगर भक्तपुर
5 आङदेण्डी शेर्पा दोलखा
6 उदिप मगर काभ्रे
7 उद्धब बडाल काठमाडौ
8 एकराज डल्लाकोटी चितवन
9 कमला अमात्य ललितपुर
10 कर्ण ब.कार्की सिन्धुली
11 कल्पना लुइटेल भक्तपुर
12 कुमार थापा काभ्रे
13 कृष्ण ब.तमाङ नुवाकोट
14 कृष्णकुमार गौतम सिन्धुली
15 कौसल पाण्डे मकवानपुर
16 खगेन्द्र नेपाल ललितपुर
17 खिलनाथ अधिकारी नुवकोट
18 गणेश लामा काठमाडौ
19 गोमा तिमल्सिना मकवानपुर
20 गोविन्द दुलाल काठमाडौ
21 गोविन्द बुढाथोकी दोलखा
22 चक्र ब. श्रेष्ठ सिन्धुली
23 चन्द्र ब. मोक्तान मकवानपुर
24 छवीलाल आचार्य रसुवा
25 जगनाथ आचार्य सिन्धुपाल्चोक
26 जगनाथ लामिछाने रसुवा
27 जगन्नाथ शर्मा धादिङ
28 जनार्दन प्रसाद आचार्य नुवाकोट
29 जे.एन.दाहाल रामेछाप
30 ज्ञान बहादुर गोपाली काठमाडौ
31 टंकनाथ शर्मा धादिङ
32 ठक्कर शर्मा बजगाइ ललितपुर
33 ठाकुरमा खडका मकवानपुर
34  ढुण्ड ब.शिलवाल धादिङ
35 त ब. विक चितवन
36 तारामान जोशी भक्तपुर
37 तिर्थनाथ भुसाल चितवन
38 तुलसी घिमिरे चितवन
39 तेज ब. खडका काभ्रे
40 थम ब. पुन चितवन
41 दिनेश शिवाकोटी
42 दिव्यध्वज कार्की दोलखा
43 दुर्गालाल श्रेष्ठ काठमाडौ
44 देव घिसिङ रामेछाप
45 देविदत्त देवकोटा सिन्धुली
46 धन बहादुर 3n] नुवकोट
47 धर्मकृष्ण श्रेष्ठ सिन्धुपाल्चोक
48 नारायण ब.पाण्डे नुवकोट
49 नारायण भक्त बाटी भक्तपुर
50 पल्लवराज पाठक नुवाकोट
51 पूर्ण ब. कर्मचार्य सिन्धुपाल्चोक
52 प्रेमसागर कर्मचार्य काठमाडौ
53 फेन्जु तामाङ रसुवा
54 बल ब.सार्की रामेछाप
55 बलराम ढुगाना धादिङ
56 बलराम वि.क. सिन्धुपाल्चोक
57 बलराम हुमागाई
58 बसन्त भण्डारी सिन्धुपाल्चोक
59 बाबुलाल डंगोल कामाडौ
60 बामदेव पौडेल
61 बालकुमारी थापा मकवानपुर
62 बावुरत्न पोडे भक्तपुर
63 बावुराम लामा नुवाकोट
64 भक्त ब. थापा धादिङ
65 भगवती नेपाल धादिङ
66 भगवान दाहाल काठमाडौ
67 मच्छेनारायण श्रेष्ठ ललितपुर
68 मधुसुदन सापकोटा चितवन
69 महेन्द्र कार्की दोलखा
70 माधव पाण्डे सिन्धुपाल्चोक
71 माया शर्मा धादिङ
72 मिरा थामी ललितपुर
73 मेघनाथ पौडेल सिन्धुपाल्चोक
74 रत्न गौतम रामेछाप
75 राधाकृष्ण पौडेल चितवन
76 राम प्र.पौडेल भक्तपुर
77 राम ब. श्रेष्ठ भक्तपुर
78 रामकुमार बान्तावा ललितपुर
79 रामचन्द्र लम्साल चितवन
80 रामहरी सुवेदी मकवानपुर
81 रुद्र उपाध्याय काठमाडौ
82 लक्ष्मी थामी दोलखा
83 लालकुमार केशी दोलखा
84 लिलाहरि पोखरेल दोलखा
85 विष्णु कुमार श्रेष्ठ सिन्धुपाल्चोक
86 विष्णु प्र.चौलागाइ काभ्रे
87 विसम्बर लामिछाने सिन्धुली
88 शम्भु तमाङ रामेछाप
89 शशिजंग थापा भक्तपुर
90 शान्त बहादुर बस्नेत भक्तपुर
91 शान्ता पाख्रिन सिन्धुली
92 शिला कतिला काभ्रे
93 शुसिला विष्ट काभ्रे
94 शुसिला सुवेदी भक्तपुर
95 श्रीकृष्ण खतीवडा नुवाकोट
96 श्रीमान लामा नुवाकोट
97 श्रीराज जोशी ललितपुर
98 संग्रामजित लामा काभ्रे
99 सुविन नारायण महर्जन काठमाडौ
100 हिराकाजी महर्जन काठमाडौ
101 हेम ब. लामा सिन्धुली