जेष्ठ कम्युनिष्ट मंच

NCP Bagmati

आज २०७६ साउन ३१ गते अध्यक्षद्वय कमरेड केपी शर्मा ओली र कमरेड पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डको अध्यक्षतामा नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (नेकपा), केन्द्रीय सचिवालयको ३१औं बैठक सफतलाका साथ सम्पन्न भयो । आजको बैठकले सर्वसम्मतिका साथ निम्नानुसारको निर्णय गरेको छ ।

क्र.सं. नाम जिल्ला फोन नं.
1 आइमान गुरुङ रसुवा
2 इन्द्र प्रसाद सुवेदी दोलखा
3 इन्द्र ब.खडका दोलखा
4 उत्तरा कोइराला दोलखा
5 कुल ब बोगटी नुवाकोट
6 कृतनकृष्ण भटराइ काठमाडौ
7 कृष्ण कुमारी महर्जन काठमाडौ
8 कृष्ण प्र.कुइकेल नुवाकोट
9 कृष्ण प्रजापति चितवन
10 कृष्ण प्रसाद नेपाल मकवानपुर
11 कृष्ण ब अधिकारी धादिङ
12 कृष्ण ब.राउत सिन्धुपाल्चोक
13 कृष्ण बाग श्रेष्ठ भक्तपुर
14 कृष्णचरण श्रेष्ठ भक्तपुर
15 कृष्णहरि अधिकारी सिन्धुली
16 केदार नाथ आचार्य सिन्धुली
17 गणेश प्रसाद सुवेदी धादिङ
18 गणेश ब खत्री भक्तपुर
19 गणेश लाल श्रेष्ठ काठमाडौ
20 गुमानसिंह माझी सिन्धुली
21 गोपाल जिरेल दोलखा
22 गोपिकृष्ण श्रेष्ठ चितवन
23 गोविन्द पन्त धादिङ
24 गोविन्द ब महर्जन काठमाडौ
25 चक्र ब दंगाल नुवकोट
26 चतुरमान सुनुवार रामेछाप
27 चन्द्र प्र.घिमिरे मकवानपुर
28 चलाख सिंह लामा काभ्रे
29 छत्र ब.बोहरा सिन्धुपाल्चोक
30 छवीलाल आचार्य चितवन
31 जनकराज तुलाधर ललितपुर
32 जयराम पराजुली काठमाडौ
33 टंक ढुङगेल सिन्धुपाल्चोक
34 टिकाराम महर्जन काठमाडौ
35 टोपनाथ सापकोटा सिन्धुपाल्चोक
36 तुलसीभक्त प्रधान रामेछाप
37 दण्डपाणी दनै धादिङ
38 दल ब श्रेष्ठ काभ्रे
39 धन ब. थामी दोलखा
40 नत्र ब.शाही काभ्रे
41 नन्दलाल कायश्थ काभ्रे
42 नन्दलाल महर्जन ललितपुर
43 नानीमैया नकर्मी काठमाडौ
44 नारायण ढुङगाना नुवाकोट
45 नारायणप्रसाद उपाध्याय धादिङ
46 नारायण श्रेष्ठ चितवन
47 नारायण हरि नेपाल दोलखा
48 निलध्वज लामा ललितपुर
49 पदमा मानन्धर काठमाडौ
50 पदमा वास्तोला चितवन
51 पर्शुराम काफले दोलखा
52 पासाङ तमाङ रसुवा
53 पुण्यहरि घिमिरे सिन्धुली
54 पूर्ण बहादुर श्रेष्ठ काठमाडौ
55 पूर्णरत्न शाक्य काठमाडौ
56 पेमा लामा पिङखुरी रामेछाप
57 प्रेम नारायण प्रेमी भक्तपुर
58 प्रेममणी भटराइ सिन्धुपाल्चोक
59 फणिन्द्र पाठक चितवन
60 बद्रि देवकोटा मकवानपुर
61 बद्रिभक्त श्रेष्ठ भक्तपुर
62 बाजुराम गिरी सिन्धुपाल्चोक
63 बालकृष्ण लोहनी चितवन
64 बालकृष्ण शर्मा फुयाल दोलखा
65 बावुराम गौली धादिङ
66 बोध ब.घिसिङ रामेछाप
67 भक्त ब कार्की सिन्धुली
68 भिम ब राउत दोलखा
69 भुवन फुयाँल सिन्धुली
70 मानकाजी ग्यावा रसुवा
71 मुकुन्द कडेरीया रामेछाप
72 मैया महर्जन काठमाडौ
73 मोद प्र.रिhfल नुवाकोट
74 यज्ञराज ढुगेल दोलखा
75 रत्नमान तुलाधर ललितपुर
76 रस ब.कार्की सिन्धुली
77 राम अबतार दनुवार सिन्धुली
78 राम प्रसाद अधिकारी काभ्रे
79 रामचन्द्र दाहाल काभ्रे
80 रामदाश श्रेष्ठ दोलखा
81 लम्बोधर कायस्थ काभ्रे
82  लिला बहादुर केशी काठमाडौ
83 विष्णुलाल श्रेष्ठ भक्तपुर
84 वीर प्र.भन्सारी काठमाण्डौ
85 वैकुण्ठ पौडेल दोलखा
86 शंकर बलामी काठमाडौ
87 शिवहरी उपाध्याय काठमाडौ
88 शोभितराज पाठक काठमाडौ
89 श्याम चित्रकार काठमाडौ
90 संग्राम तामाग काभ्रे
91 सम्भु ब श्रेष्ठ ललितपुर
92 सानु प्रसाद न्यैपाने ललितपुर
93 स्नेहलता श्रेष्ठ वन ललितपुर
94 हरि प्र.सापकोटा सिन्धुपाल्चोक
95 हरि ब योन्जन रामेछाप
96 हरि सिग्देल मकवानपुर
97 हरि सुवेदी मकवानपुर
98 हरिमाया अधिकारी काठमाडौ
99 हर्कसुन्दर श्रेष्ठ दोलखा